Inwestycja Senatorska 118 położona jest w Rzeszowie przy ulicy Senatorskiej w malowniczym rejonie Dębina. Główną ulicą łączącą ten teren z centrum miasta jest ul. Jana Pawła II. Dla najmłodszych przewidziano miejsce zabaw ze strefą odpoczynku dla rodziców. Zielone ogródki, naturalny kamień wykorzystany w zagospodarowaniu terenu,oraz drewno na elewacji harmonijnie wpisują się w zieleń otoczenia, dając poczucie uporządkowania i spokoju.

Osiedle składa się z 14 budynków jednorodzinnych dwulokalowych w zabudowie szeregowej.
Inwestycja to mieszkania na parterze z przynależnymi ogródkami i przestronne dwupoziomowe apartamenty na I kondygnacji o powierzchni ponad 102 metrów kwadratowych, na które składają się m.in. salon z aneksem kuchennym, cztery oddzielne sypialnie i dwie łazienki. Do każdego mieszkania dodatkowo przynależy komórka lokatorska oraz miejsce postojowe.

Senatorska to luksusowa enklawa w cichej i spokojnej części Rzeszowa, bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Kameralne osiedle z niską zabudową, w wysokim standardzie wykończenia gwarantuje najwyższy komfort życia. Nowoczesna, a zarazem funkcjonalna architektura zaspokaja estetyczne i praktyczne oczekiwania mieszkańców. Inwestycja jest w całości ogrodzona, co zapewnia bezpieczną przestrzeń do życia.
Projekt został stworzony dla rodzin, które cenią sobie komfort, prywatność, oraz funkcjonalne rozwiązania z zachowaniem wysokiej jakości i staranności.

Wszystkie mieszkania szybko znalazły swoich właścicieli. Inwestycja oficjalnie uznana jest za zakończoną.

Tworząc każdą inwestycje zawsze staramy się, by projekty wykonane były dokładnie tak jak w wizualizacjach. Tak stało się również i tym razem – czego dowodem jest poniższa fotorelacja.

Wszystkim Mieszkańcom inwestycji SENATORSKA 118 życzymy spokojnego oraz radosnego życia w nowym DOMU.

Zespół BS Deweloper Sp. z o.o.

BS Deweloper Sp. z o.o.
Biuro Zarządu

Outlet Galeria Graffica,
poziom +3
ul. płk. Lisa Kuli 19, Rzeszów

 

SALON SPRZEDAŻY

© 2018 BS DEWELOPER. Wszelkie prawa zastrzeżone