INWESTYCJE

INWESTYCJE W TRAKCIE REALIZACJI

“Dworskie Ogrody 1”
Dla uzupełnienia przestrzeni w absolutnie prestiżowym miejscu przy wjeździe na osiedle zaprojektowaliśmy luksusowy apartamentowiec w Rzeszowie pod nazwą DWORSKIE OGRODY 1 z mieszkaniami i lokalami usługowymi w parterze budynku.

W części parterowej znajdować się będzie kameralny pasaż handlowo- usługowy, sklep spożywczy i kawiarnia z atrakcyjnym miejscem degustacji zewnętrznej. Nowoczesna i luksusowa przestrzeń lobby ze strefą chwilowego wypoczynku, przywita mieszkańców i gości już przy wejściu. Pierwsze spektakularne wrażenie zrobi reprezentacyjny hol wykończony kamieniem i ceramiką, nastrojowe oświetlenie oraz zieleń dla kontrastu. Bezdotykowe i energooszczędne oświetlenie stref wejściowych budynku – czujki ruchu, zmierzchowe. Ogólnodostępne miejsca parkingowe naziemne dla mieszkańców i gości otoczone zielenią w komfortowej odległości od budynku. Dostępność dla wszystkich. Budynek zaprojektowano mając na uwadze potrzeby seniorów oraz osoby niepełnosprawne; bez barier do codziennego poruszania się i użytkowania.

Budowa inwestycji rozpoczęła się latem 2023r.

“Dworskie Ogrody 11”
Budynek usytuowany jest równolegle do ul. Dworskie Ogrody w Rzeszowie. Pod względem skali, ilości kondygnacji i stylistyki stanowi uzupełnienie istniejącej zabudowy.

3 kondygnacyjny lokal, w którym zaprojektowano 10 mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 34 m² – 83 m², dostęp do dwóch mieszkań będzie indywidualny, natomiast do pozostałych, za pomocą otwartej klatki schodowej zlokalizowanej w przestronnym holu. 
Lokale na parterze posiadają tarasy i ogródki, mieszkania na wyższych kondygnacjach balkony.
Przewidziano również część wspólną dostępną tylko dla mieszkańców bloku blisko 40 m² ogródka stanowiącego miejsce spotkań i wypoczynku. Na parterze znajduje się pomieszczenie techniczne (wózkownie, rowerownie) z którego korzystać mogą wszyscy mieszkańcy. Budowa inwestycji rozpoczęła się 18 maja 2022r.

“Budziwojska 1”
Osiedle z niską zabudową zlokalizowane w południowej części Rzeszowa, w bliskim sąsiedztwie zespołu pałacowo parkowego w Tyczynie. Inwestycja składa się z 56 mieszkań, z czego 7 to indywidualne szeregówki z terenami zielonymi. W ofercie znajdują się lokale mieszkalne 2, 3 i 4 pokojowe, w metrażach od 41 m2 – 90 m2 wyposażone w balkon, loggie lub taras. Zaprojektowano blisko 120 miejsc postojowych, w tym również zadaszone, wielostanowiskowe.

Budowa inwestycji rozpoczęła się w lutym 2024r.

“nove Monte Cassino” 
To pięknie usytuowane osiedle w pobliżu malowniczej Winnej Góry z widokiem na panoramę miasta Przemyśla, z jednoczesnym sąsiedztwem obwodnicy, która zapewnia szybki dostęp do każdej jego części. W projekcie inwestycji przewidziano domy i mieszkania  w zabudowie szeregowej oraz lokale w niskich, nowoczesnych blokach. Szeroka oferta mieszkaniowa, stylowa architektura i wygoda rozwiązań to gwarancja stworzenia idealnego miejsca dla każdego. Budowa inwestycji rozpocznie się niebawem.

“nove Monte Cassino” 
To pięknie usytuowane osiedle w pobliżu malowniczej Winnej Góry z widokiem na panoramę miasta Przemyśla, z jednoczesnym sąsiedztwem obwodnicy, która zapewnia szybki dostęp do każdej jego części. W projekcie inwestycji przewidziano domy i mieszkania  w zabudowie szeregowej oraz lokale w niskich, nowoczesnych blokach. Szeroka oferta mieszkaniowa, stylowa architektura i wygoda rozwiązań to gwarancja stworzenia idealnego miejsca dla każdego. Budowa inwestycji rozpocznie się niebawem. w Przemyślu

 

INWESTYCJE ZREALIZOWANE

Kolejny etap inwestycji “Dworskie Ogrody” to projekt zakładający budowę budynku mieszkalnego w stylu kaskadowym w skład, którego wchodzą 64 lokale o dogodnych, zróżnicowanych metrażach, 103 miejsca postojowe w dwupoziomowym parkingu wewnątrz budynku i na zewnątrz, komórki lokatorskie dla każdego mieszkania zlokalizowane na kondygnacjach mieszkalnych, oraz parkingu w budynku. Wraz z końcem miesiąca lipca 2020r. ruszyła przedsprzedaż, mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem, odnotowane zostały pierwsze rezerwacje. Budowa inwestycji rozpoczęła się w październiku 2020r. Budowa zakończyła się planowo latem 2022r.

“Senatorska 118” to bezpieczne, zamknięte osiedle położone w modnej części Rzeszowa – dzielnicy Budziwój. Zaprojektowane dla osób, które cenią sobie prywatność, komfort i funkcjonalne rozwiązania. Inwestycja  oferuje mieszkania z ogródkami i przestronne dwupoziomowe apartamenty z tarasami. Każdy lokal posiada indywidualne miejsce postojowe i pomieszczenie gospodarcze. Budowa osiedla “Senatorska 118” ruszyła z początkiem 2019r. Wszystkie Mieszkania szybko znalazły swoich nabywców. Inwestycja uznana jest za zakończoną.

 

Piąty etap inwestycji “Dworskie Ogrody” to kolejne trzy budynki, oznaczone na etapie budowy jako “G”, “H”, “I”. Maksymalnie trzykondygnacyjne, starannie zaprojektowane budynki idealnie wpisują się w dotychczasową koncepcję osiedla. Ze względu na szeroką ofertę każdy klient mógł wybrać mieszkanie idealnie dopasowane do jego upodobań i potrzeb. Etap piąty zakończył się w czwartym kwartale 2019 roku.

 

Czwarty etap inwestycji “Dworskie Ogrody” to trzy niskie, nowoczesne budynki, oznaczone w planie budowy jako “E”, “F” oraz “J”. Zaprojektowane w nowoczesnym stylu budynki, idealne metraże i przemyślane rozkłady mieszkań, prywatne ogródki zielone i przestronne tarasy to niewątpliwe atuty tej inwestycji. Budowa i sprzedaż mieszkań w etapie IV to lata 2018- 2019. Ze względu na atrakcyjność i różnorodność oferty inwestycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego w zaledwie kilka miesięcy wszystkie mieszkania znalazły swoich właścicieli.

 

Trzeci etap inwestycji “Dworskie Ogrody” to budowa dwóch niskich budynków mieszkalnych wielorodzinnych, oznaczonych jako “C” i “D”. W każdym budynku znajduje się 30 mieszkań o różnych metrażach. Biorąc pod uwagę różne zapotrzebowanie klientów mieszkania posiadają ogródki zielone, balkony oraz przestronne tarasy lub antresole. Dla mieszkańców i gości wydzielone zostały miejsca postojowe. Budowa i sprzedaż mieszkań w III etapie inwestycji zakończyła się w 2018r.


Ze względu na coraz bardziej popularną zabudowę szeregową drugi etap inwestycji to kolejne 8 segmentów dwulokalowych –  razem 16 lokali mieszkalnych. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają zielone ogródki, natomiast te zlokalizowane na piętrze balkon lub taras. Każde z mieszkań posiada swoje miejsce postojowe. Prace budowlane i sprzedaż mieszkań w bud. “B” zrealizowano w 2017 roku.

Pierwszy etap Inwestycji “Dworskie Ogrody” to 8 segmentów dwulokalowych – łącznie 16 funkcjonalnych, wygodnych mieszkań. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają ogródki zielone, natomiast te na piętrach – balkony. Ze względu na dogodną lokalizację i korzystną ofertę cenową wszystkie lokale szybko znalazły swoich właścicieli. Zakończenie budowy i sprzedaży mieszkań I etapu  inwestycji (w planie budowy oznaczonym jako bud. “A”)  odbyło się w 2017r.

BS Deweloper Sp. z o.o.
Biuro Zarządu

Outlet Galeria Graffica,
poziom +3
ul. płk. Lisa Kuli 19, Rzeszów

 

SALON SPRZEDAŻY

© 2018 BS DEWELOPER. Wszelkie prawa zastrzeżone