INWESTYCJE

INWESTYCJE ZREALIZOWANE

Pierwszy etap Inwestycji “Dworskie Ogrody” to 8 segmentów dwulokalowych – łącznie 16 funkcjonalnych, wygodnych mieszkań. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają ogródki zielone, natomiast te na piętrach – balkony. Ze względu na dogodną lokalizację i korzystną ofertę cenową wszystkie lokale szybko znalazły swoich właścicieli. Zakończenie budowy i sprzedaży mieszkań I etapu  inwestycji (w planie budowy oznaczonym jako bud. “A”)  odbyło się w 2017r.

Ze względu na coraz bardziej popularną zabudowę szeregową drugi etap inwestycji to kolejne 8 segmentów dwulokalowych –  razem 16 lokali mieszkalnych. Prace budowlane i sprzedaż mieszkań w bud. “B” trwały również w 2017r.

Trzeci etap inwestycji “Dworskie Ogrody” to budowa dwóch niskich budynków mieszkalnych wielorodzinnych, oznaczonych jako “C” i “D”. W każdym budynku znajduje się 30 mieszkań o różnych metrażach. Biorąc pod uwagę różne zapotrzebowanie klientów mieszkania posiadają ogródki zielone, balkony oraz przestronne tarasy lub antresole. Dla mieszkańców i gości wydzielone zostały miejsca postojowe. Budowa i sprzedaż mieszkań w III etapie inwestycji zakończyła się w 2018r.

INWESTYCJE W TRAKCIE REALIZACJI

Czwarty etap inwestycji “Dworskie Ogrody” to trzy niskie, nowoczesne budynki, oznaczone w planie budowy jako “E”, “F” oraz “J”. Zaprojektowane w nowoczesnym stylu budynki, idealne metraże i przemyślane rozkłady mieszkań, prywatne ogródki zielone i przestronne tarasy to niewątpliwe atuty tej inwestycji. Budowa i sprzedaż mieszkań w etapie IV rozpoczęła się w 2018r. Zaledwie w kilka miesięcy wszystkie mieszkania znalazły swoich właścicieli.

Piąty i aktualnie trwający etap inwestycji “Dworskie Ogrody” to kolejne trzy (maksymalnie trzykondygnacyjne) budynki, oznaczone na etapie budowy jako “G”, “H”, “I”. Starannie zaprojektowane idealnie wpisują się w dotychczasową koncepcję osiedla. Obecnie trwa budowa mieszkań z V etapu, w którym dostępnych jest jeszcze kilka wolnych mieszkań.

“Senatorska 118” to bezpieczne, zamknięte osiedle położone w modnej części Rzeszowa – dzielnicy Budziwój. Zaprojektowane dla osób, które cenią sobie prywatność, komfort i funkcjonalne rozwiązania. Inwestycja  oferuje mieszkania z ogródkami i przestronne dwupoziomowe apartamenty z tarasami. Każdy lokal posiada indywidualne miejsce postojowe i pomieszczenie gospodarcze. Budowa osiedla “Senatorska 118” ruszyła z początkiem 2019r. i od tego czasu można już dokonywać rezerwacji wolnych lokali.

Osiedle “Winne Ogrody” to inwestycja zlokalizowana w Przemyślu przy ul. Monte Cassino. To pięknie usytuowane osiedle w pobliżu malowniczej Winnej Góry z widokiem na panoramę miasta, z jednoczesnym sąsiedztwem obwodnicy miasta, która zapewnia szybki dostęp do każdej jego części. W projekcie inwestycji przewidziano domy i mieszkania  zabudowie szeregowej oraz lokale w niskich, nowoczesnych blokach. Szeroka oferta mieszkaniowa, stylowa architektura i wygoda rozwiązań to gwarancja stworzenia idealnego miejsca dla każdego. Budowa inwestycji rozpocznie się w drugiej połowie 2019r.

BS Deweloper Sp. z o.o.
Świlcza 474
36-072 Świlcza
NIP: 5170370916

SALON SPRZEDAŻY

© 2018 BS DEWELOPER. Wszelkie prawa zastrzeżone
Close Menu