O DEWELOPERZE

Jesteśmy firmą z 10 letnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji w branży deweloperskiej. Kształtując od lat trendy mieszkaniowe na terenie podkarpacia wybudowaliśmy już blisko 35 000 metrów kwadratowych mieszkań w kilku lokalizacjach.

Nasze inwestycje cieszą się uznaniem klientów ze względu na wysoki standard, nowoczesną architekturę, funkcjonalne wnętrza i dogodne lokalizacje.

Codziennie stawiamy sobie kolejne wyzwania, kompleksowo projektując przestrzeń naszych inwestycji, tak by były one bezpieczne i przyjazne dla mieszkańców. W trosce o najwyższy  komfort mieszkańców stale wprowadzamy nowe rozwiązania, realizując inwestycje mieszkaniowe i usługowe, w pełni zintegrowane z otaczającą je infrastrukturą, co pozwala spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.Na wybudowanych przez nas osiedlach mieszka już blisko 2 000 osób.

Wiemy, jak ważną decyzją jest zakup wymarzonego mieszkania, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci byli spokojni o zainwestowane pieniądze. Nasze oferty skierowane są nie tylko do osób szukających komfortowego mieszkania dla siebie i swojej rodziny, ale również do przedsiębiorców, którzy chcieliby bezpiecznie ulokować swój kapitał. Dziś inwestycja w nieruchomość to podwójny zysk – dochód z wynajmu oraz wzrost jej wartości w czasie. To także perspektywa atrakcyjnej stopy zwrotu w kolejnych latach.

Spełniamy Twoje marzenia o własnym mieszkaniu!

CO NAS WYRÓŻNIA?

WSPIERAMY

Nasi partnerzy

Jesteśmy uczestnikiem Programu Firma WIARYGODNA FINANSOWO. Sprawdź nasz certyfikat.

Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma. Sprawdź naszą RZETELNOŚĆ.

BS Deweloper Sp. z o.o.
Biuro Zarządu

Outlet Galeria Graffica,
poziom +3
ul. płk. Lisa Kuli 19, Rzeszów

 

SALON SPRZEDAŻY

© 2018 BS DEWELOPER. Wszelkie prawa zastrzeżone