DWORSKIE OGRODY
- ENERGIA MIASTA, SPOKÓJ OGRODU

Osiedle mieszkaniowe „Dworskie Ogrody” położone jest w jednej z najbardziej prestiżowych części miasta Rzeszowa w dzielnicy Przybyszówka- Dworzysko przy ul. Krakowskiej. Jest to komfortowe osiedle z zieloną okolicą oraz sąsiadującą niską zabudową, co nadaje temu miejscu przyjazny i kameralny charakter. Niedaleko inwestycji znajdują się szkoły, sklepy, restauracje oraz centrum handlowe „Nowy Świat”.

Do tej pory w inwestycji zrealizowano trzy etapy – łącznie 4 budynki oznaczone w planie budowy jako „A”, „B”,”C” oraz „D”. Aktualnie trwa budowa oraz sprzedaż mieszkań w etapie IV – budynki „E”,”F”,”J” oraz w etapie V – budynki „G”, „H”, „I”.

Po więcej szczegółów i listę dostępnych mieszkań zapraszamy na    STRONĘ INTERNETOWĄ OSIEDLA

DWORSKIE OGRODY - ETAPY W REALIZACJI

ETAP IV

Obecnie realizowany jest czwarty etap budowy osiedla „Dworskie Ogrody”. Ten etap to budowa trzech budynków w niskiej zabudowie, oznaczonych w planie budowy jako budynki „E’, „F” oraz „J”. W ofercie mieszkaniowej czwartego etapu znajdują się mieszkania z zielonymi ogórkami, balkonami lub tarasami.
W budynkach zostały zaprojektowane mieszkania o funkcjonalnej powierzchni ok. 60 m kw., jak również przestronne, komfortowe apartamenty.

ETAP V

Aktualnie trwa również budowa i sprzedaż piątego etapu osiedla. Ten etap składa się z budowy trzech budynków w niskiej zabudowie, oznaczonych w planie budowy jako budynki „G”, „H”, „I”. W ofercie piątego etapu znajdują się mieszkania o powierzchni od ok. 57 m kw do 76 m kw.

LICZNIK MIESZKAŃ W IV i V ETAPIE

sprzedanych
zarezerwowanych
wolnych

Zobacz wizualizacje osiedla

DWORSKIE OGRODY - ETAPY ZAKOŃCZONE

ETAP I

Pierwszy etap Inwestycji „Dworskie Ogrody” to 8 segmentów dwulokalowych – łącznie 16 funkcjonalnych, wygodnych mieszkań. Mieszkania znajdujące się na parterze posiadają ogródki zielone, natomiast te na piętrach – balkony. Ze względu na dogodną lokalizację i korzystną ofertę cenową wszystkie lokale szybko znalazły swoich właścicieli.ETAP II

Ze względu na coraz bardziej popularną zabudowę szeregową drugi etap inwestycji to kolejne 8 segmentów dwulokalowych – 16 mieszkań z ogródkami lub balkonami. Tak samo, jak w przypadku pierwszego etapu inwestycji, dla mieszkańców przygotowane zostały miejsca parkingowe oraz wspólny plac zabaw dla najmłodszych

ETAP III

Trzeci etap inwestycji „Dworskie Ogrody” to budowa dwóch niskich budynków mieszkalnych wielorodzinnych, oznaczonych jako „C” i „D”. W każdym budynku znajduje się 30 mieszkań o różnych metrażach. Biorąc pod uwagę różne zapotrzebowanie klientów mieszkania posiadają ogródki zielone, balkony oraz przestronne tarasy lub antresole. Dla mieszkańców i gości wydzielone zostały miejsca postojowe.

Zobacz lokalizację Inwestycji

© 2018 BS DEWELOPER. Wszelkie prawa zastrzeżone